LAKTACJA

Forum wymiany doświadczeń związanych z karmieniem piersią WWW.LAKTACJA.WAW.PL


#1 2008-03-08 16:03:13

ula_o

New member

Zarejestrowany: 2008-03-08
Posty: 1
Punktów :   

Duze ulewanie po karmieniu - obijanie nawet godzine po jedzeniu

Witam, mam problem. Moj maluch ma duzy apetyt, je srednio co 2-2,5h. W tej chwili ma 8 tygodni i wazy 6kg, Wiec wszystko przebiega prawidlowo. Proglem pojawil sie juz po pierwszym miesiacu. Moj maluch ulewal coraz wiecej i wiecej, teraz jak go podnosze po karmieniu to chlusta mlekiem, i nie jestem pewna czy nie zwraca calgo wypitego mleka, gdyz czasami moja bluzka i pieluszka jest cala mokra. Dziecko po takim odbiciu sie kreci, czasem placze i potem odbija mu sie (tez z ulewaniem lecz mniejszym) nawet 4-5 razy przed dlugi czas, nawet do 1,5h po karmieniu(nie moze spac, kreci sie), lub wiecej. Wydaje mi sie ze wynika to z mojego bledu w podawaniu piersi. Maly lapie piers dobrze, lecz nadal slysze lykane powietrze. Gdy poprawie przystawienie pije 3 sekundy potem sie odrywa od piersi i je jakby chcial a nie mogl. Co chwila sie odrywa, kreci glowka. Kiedys karmienie sprawialo mi przyjemonsc, teraz zamienia sie to w  stres, ze gdy podniose dziecko to znowu szystko zwymiotuje. Gdy przy karmieniu probuje przytrzymac mu glowke, siluje sie ze mna, wiec to zaniechalam. Juz nie wiem co robic. a boje sie ze zacznie tracic na wadze gdyz problem sie poglebia z dnia na dzien. Nie probowalam podawac butelki. Czy powinnam udac sie do poradni laktacyjnej?

Ostatnio edytowany przez ula_o (2008-03-08 16:04:16)

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.kochamypokemony.pun.pl www.cyklista.pun.pl www.klubbvixa.pun.pl www.anticcafe.pun.pl www.nasza-wioska-pl.pun.pl