LAKTACJA

Forum wymiany doświadczeń związanych z karmieniem piersią WWW.LAKTACJA.WAW.PL


#1 2013-07-24 13:14:24

angelikag

New member

Zarejestrowany: 2013-07-24
Posty: 1
Punktów :   

pomocy.. brak pokarmu

Witajcie dziewczyny
2 miesiące temu urodziłam synka w szpitalu niestety nie umiałam się za bardzo zabrać za karmienie i w dodatku miałam mało mleczka pielęgniarka kazała maluszka dokarmiać bo mówiła że ma zapadnięty brzuszek. Przez tydzień pobytu w szpitalu cały czas któraś pielęgniarek podawała Natanowi butelkę skończyło się to na tym, że po wyjściu ze szpitala synek chciał tylko butelkę, wszelkie próby podania mu piersi kończyły sie okropnie krzyk, łacz, panika ale nie poddawałam się przez ok 2 tyg próbowałam oczywiście dawałam też butelkę bo z piersi prawie nic nie jadł. Wypożyczyłam laktator i dziennie ścągałam ok 4x po 100ml podawałam po prostu swoje mleczko maluszkowi w butelką . Niestety od tygodnia ściągam przez cały dzień po 30ml. a za lakatator płacę 10 zł dziennie. Nie wiem co robić wszyscy mówią żebym dała sobie spokój bo po prostu kończy mi się mleko. Powiedzcie proszę czy jest jakiś sposób na to abym znów mogła karmić maluszka swoim mlekiem ?

Ostatnio edytowany przez angelikag (2013-07-24 13:17:36)

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.fiatteampoland.pun.pl www.totem.pun.pl www.wolnifarmerzywf.pun.pl www.narutofankomiks.pun.pl www.nemezisclan.pun.pl